
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 6 mm |
| Width | 6 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 40 |
| Height | 800 µm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.75 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 3.45 V |
| Min Supply Voltage | 3.15 V |
| Max Frequency | 3.1 GHz |
| Input | CML, HCSL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal |
| Number of Outputs | 9 |
| Duty Cycle | 55 % |
| Ratio - Input:Output | 3:9 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
Stock: 1
Distributors
pcbx
Unit Price$10.87728
Ext.Price$10.87728
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.87728 | $10.87728 |
| 10 | $10.32883 | $103.28830 |
| 25 | $9.73169 | $243.29225 |
| 50 | $9.16908 | $458.45400 |
| 100 | $8.63911 | $863.91100 |
